Top 10 Blu Ray Brenner – Zewnętrzne napędy Blu-ray

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. techPulse120

#ad

TechPulse120 Zewnętrzny USB 3.1 USB-C UHD 4k 3D M-DISC Blu-ray DVD CD BDXL HDR10 100 GB nagrywarka Burner Superdrive BD Imperator pakiet torba 90 cm kabel przyłączeniowy aluminium czarny

#ad
techPulse120 #ad - Niezależnie od tego, iMac, MacBook, MacBook Pro. Niezależnie od tego, notebookiem, nowy Mac lub stary, Ultrabook, czy nowy komputer czy stary, czy jest stary czy nowy.

Na macos nie ma obecnie oficjalnego oprogramowania do odtwarzania zakupionych filmów UHD! Zaprojektowany i zmontowany w Niemczech. Wystarczy podłączyć za pomocą kabla usb i gotowe. Ogromny zestaw akcesoriów wchodzi w zakres dostawy. Istnieją ogromne wymagania wobec całego systemu odtwarzania filmów UHD. Kompatybilny z każdym komputerem, komputerem pc i apple na świecie. Odczytuje i zapisuje każdy cd, dvd, 4k uhd, blu-ray Disc i UHD. Kompatybilny z każdym systemem operacyjnym Windows, Linux i MacOS. W zestawie 3D, M-Disc.
MarkatechPulse120 #ad
ProducentPulse 120 GmbH #ad
Numer częściSchwarz-USBC-Imperator
ModelSchwarz-USB3.1-Imperator
Gwarancja2

2. techPulse120

#ad

TechPulse120 Zewnętrzny USB 3.1 USB-C UHD 4k 3D M-DISC Blu-ray DVD CD BDXL HDR10 100 GB nagrywarka Burner Superdrive BD Imperator pakiet torba 90 cm kabel przyłączeniowy aluminium srebrny

#ad
techPulse120 #ad - Istnieją ogromne wymagania wobec całego systemu do odtwarzania filmów UHD. Odczytuje i zapisuje każdy cd, blu-ray disc i UHD. Zaprojektowany i zmontowany w Niemczech.

Ogromny zestaw akcesoriów wchodzi w zakres dostawy. Niezależnie od tego, MacBook Pro. Kompatybilny z każdym komputerem, ultrabook, czy jest stary czy nowy. Kompatybilny z każdym systemem operacyjnym Windows, Linux i MacOS. Wystarczy podłączyć za pomocą kabla usb i gotowe. Niezależnie od tego, nowy mac lub stary, MacBook, czy nowy komputer czy stary, notebookiem, iMac, komputerem PC i Apple na świecie. W zestawie 3d, dvd, 4k uHD, M-Disc. Na macos nie ma obecnie oficjalnego oprogramowania do odtwarzania zakupionych filmów UHD! .
MarkatechPulse120 #ad
ProducentPulse 120 GmbH #ad
Numer częściSilber-USBC-Imperator
ModelSilber-USBC-Imperator
Gwarancja2

3. techPulse120

#ad

TechPulse120 Zewnętrzny dysk USB 3.1 Blu-ray DVD CD USB-C UHD 4k 3D M-DISC BDXL HDR10 100 GB napęd nagrywarka Burner Superdrive BD Imperator pakiet torba 90 cm kabel przyłączeniowy aluminium szary

#ad
techPulse120 #ad - Odczytuje i zapisuje każdy cd, 4k uhd, dvd, blu-ray Disc i UHD. Ogromny zestaw akcesoriów wchodzi w zakres dostawy. Kompatybilny z każdym systemem operacyjnym Windows, Linux i MacOS.

Zaprojektowany i zmontowany w Niemczech. Niezależnie od tego, MacBook, komputerem PC i Apple na świecie. Niezależnie od tego, notebookiem, nowy Mac lub stary, Ultrabook, iMac, MacBook Pro. W zestawie 3D, M-Disc. Kompatybilny z każdym komputerem, czy nowy komputer czy stary, czy jest stary czy nowy. Na macos nie ma obecnie oficjalnego oprogramowania do odtwarzania zakupionych filmów UHD! Wystarczy podłączyć za pomocą kabla usb i gotowe. Istnieją ogromne wymagania wobec całego systemu do odtwarzania filmów UHD.
MarkatechPulse120 #ad
ProducentPulse 120 GmbH #ad
Numer częściGrau-USB3.1-Imperator
ModelGrau-USB3.1-Imperator
Gwarancja2

4. techPulse120

#ad

TechPulse120 Zewnętrzny dysk USB 3.1 Blu-ray DVD CD USB-C UHD 4k 3D M-DISC BDXL HDR10 100 GB napęd nagrywarka Burner Superdrive BD Imperator pakiet torba 90 cm kabel przyłączeniowy aluminium złoty

#ad
techPulse120 #ad - Niezależnie od tego, czy nowy komputer czy stary, MacBook Pro. Kompatybilny z każdym systemem operacyjnym Windows, Linux i MacOS. Istnieją ogromne wymagania wobec całego systemu do odtwarzania filmów UHD.

Kompatybilny z każdym komputerem, notebookiem, nowy mac lub stary, ultrabook, komputerem PC i Apple na świecie. Wystarczy podłączyć za pomocą kabla usb i gotowe. Niezależnie od tego, MacBook, iMac, czy jest stary czy nowy. Zaprojektowany i zmontowany w Niemczech. Na macos nie ma obecnie oficjalnego oprogramowania do odtwarzania zakupionych filmów UHD! W zestawie 3D, M-Disc. Ogromny zestaw akcesoriów wchodzi w zakres dostawy. Odczytuje i zapisuje każdy cd, dvd, 4k uhd, blu-ray Disc i UHD.
MarkatechPulse120 #ad
ProducentPulse 120 GmbH #ad
Numer częściGold-USB3.1-Imperator
ModelGold-USB3.1-Imperator
Gwarancja2

5. techPulse120

#ad

TechPulse120 USB 3.1 Typ-C zewnętrzny nagrywarka M-Disc BDXL Blu-ray Player Superdrive napęd BD DVD CD Slim do komputera stacjonarnego notebooka Windows Mac OS Apple iMac Pro Air aluminium szary

#ad
techPulse120 #ad - W naszej nowej, eleganckiej obudowie aluminiowej z zaokrąglonymi bokami w kolorze szarym. Niezależnie od tego, imac, ultrabook, notebookiem, nowy Mac lub stary, MacBook, MacBook Pro.

W zestawie: windows 11 i macOS Monterey. Zaprojektowany i zmontowany w Niemczech. Multi talent obsługuje 25 gb single layer sl, 50 gb dual layer DL i 100 GB Quad Layer QL Rom i wszystkie półfabrykaty MDisc. Wypala każdy surowy produkt, który jest dostępny na rynku. Wszystkie nasze ultracienkie dyski nagrywają oczywiście jeden dysk z 6-krotną prędkością RE & M-Disk 2x. Wystarczy podłączyć za pomocą kabla usb i gotowe. Niezależnie od tego, czy jest stary czy nowy. Kompatybilny z każdym komputerem, czy nowy komputer czy stary, komputerem PC i Apple na świecie. Kompatybilny z każdym systemem operacyjnym Windows, Linux i macOS.
MarkatechPulse120 #ad
ProducentPulse 120 GmbH #ad
Numer częściGrau-USB3-1-BDBrenner
ModelGrau-USB3-1-BDBrenner
Gwarancja2

6. techPulse120

#ad

TechPulse120 USB 3.1 Typ-C zewnętrzny nagrywarka M-Disc BDXL Blu-ray Player Superdrive napęd BD DVD CD Slim do komputera stacjonarnego notebooka Windows Mac OS Apple iMac Pro Air aluminium srebrny

#ad
techPulse120 #ad - Kompatybilny z każdym systemem operacyjnym Windows, Linux i macOS. Wypala każdy surowy produkt, który jest dostępny na rynku. W zestawie: windows 11 i macOS Monterey.

Niezależnie od tego, MacBook Pro. Niezależnie od tego, notebookiem, czy nowy komputer czy stary, iMac, MacBook, Ultrabook, nowy Mac lub stary, czy jest stary czy nowy. Kompatybilny z każdym komputerem, komputerem pc i apple na świecie. W naszej nowej, eleganckiej obudowie aluminiowej z zaokrąglonymi bokami w kolorze srebrnym. Wszystkie nasze ultracienkie dyski nagrywają oczywiście jeden dysk z 6-krotną prędkością RE & M-Disk 2x. Zaprojektowany i zmontowany w Niemczech. Multi talent obsługuje 25 gb single layer sl, 50 gb dual layer DL i 100 GB Quad Layer QL Rom i wszystkie półfabrykaty MDisc. Wystarczy podłączyć za pomocą kabla usb i gotowe.
MarkatechPulse120 #ad
ProducentPulse 120 GmbH #ad
Numer częściSilber-BDBRenner-USBC-USB3.1
ModelSilber-BDBRenner-USBC-USB3.1
Gwarancja2

7. techPulse120

#ad

Czarny, Apple iMac Pro Air, aluminium, techPulse120 USB 3.1 Typ-C zewnętrzny nagrywarka M-Disc BDXL Blu-ray Player Superdrive napęd BD DVD CD Slim do komputera stacjonarnego notebooka Windows Mac OS

#ad
techPulse120 #ad - Wystarczy podłączyć za pomocą kabla usb i gotowe. Wszystkie nasze ultracienkie dyski nagrywają oczywiście jeden dysk z 6-krotną prędkością RE & M-Disk 2x. Kompatybilny z każdym systemem operacyjnym Windows, Linux i macOS.

W zestawie: windows 11 i macOS Monterey. W naszej nowej, eleganckiej obudowie aluminiowej z zaokrąglonymi bokami w kolorze czarnym. Multi talent obsługuje 25 gb single layer sl, 50 gb dual layer DL i 100 GB Quad Layer QL Rom i wszystkie półfabrykaty MDisc. Zaprojektowany i zmontowany w Niemczech. Niezależnie od tego, iMac, komputerem PC i Apple na świecie. Niezależnie od tego, notebookiem, Ultrabook, czy nowy komputer czy stary, MacBook, nowy Mac lub stary, MacBook Pro. Wypala każdy surowy produkt, który jest dostępny na rynku. Kompatybilny z każdym komputerem, czy jest stary czy nowy.
MarkatechPulse120 #ad
ProducentPulse 120 GmbH #ad
Numer częściSchwarz-BDBRenner-USBC-USB3.1
ModelSchwarz-BDBRenner-USBC-USB3.1
Gwarancja2

8. techPulse120

#ad

Apple iMac Pro Air, złoty, techPulse120 USB 3.1 Typ-C zewnętrzny nagrywarka M-Disc BDXL Blu-ray Player Superdrive napęd BD DVD CD Slim do komputera stacjonarnego notebooka Windows Mac OS, aluminium

#ad
techPulse120 #ad - Kompatybilny z każdym systemem operacyjnym Windows, Linux i macOS. Niezależnie od tego, notebookiem, czy nowy komputer czy stary, MacBook, iMac, czy jest stary czy nowy.

Kompatybilny z każdym komputerem, komputerem pc i apple na świecie. Niezależnie od tego, nowy Mac lub stary, Ultrabook, MacBook Pro. W zestawie: windows 11 i macOS Monterey. Multi talent obsługuje 25 gb single layer sl, 50 gb dual layer DL i 100 GB Quad Layer QL Rom i wszystkie półfabrykaty MDisc. Wypala każdy surowy produkt, który jest dostępny na rynku. W naszej nowej, eleganckiej obudowie aluminiowej z zaokrąglonymi bokami w kolorze złotym. Wystarczy podłączyć za pomocą kabla usb i gotowe. Zaprojektowany i zmontowany w Niemczech. Wszystkie nasze ultracienkie dyski nagrywają oczywiście jeden dysk z 6-krotną prędkością RE & M-Disk 2x.
MarkatechPulse120 #ad
ProducentPulse 120 GmbH #ad
Numer częściGold-USB3.1-BDBrenner
ModelGold-USB3.1-BDBrenner
Gwarancja2

9. OWC

#ad

OWC Mercury Pro 5.25" zewnętrzna obudowa napędu optycznego bez napędu

#ad
OWC #ad - Obsługuje napędy optyczne 5, 25" sata i / ii wszystkie urządzenia CD i DVD oraz dyski Blu-ray 17, 2 cm i krótsze. Zestaw zamykający do czytników blu-ray, dvd i/lub blu-ray, 25 cala – dodaj płyty CD typu plug-and-play, dvd i cd / writer 5, które są nagrywane na komputerze wyposażonym w USB. Szybki interfejs usb 3. 0 w smukłej, wytrzymałej obudowie aluminiowej. Tylko zewnętrzna obudowa, napęd optyczny NIE wchodzi w zakres dostawy.
MarkaOWC #ad
ProducentOther World Computing #ad
Wysokość5
Długość10.2
Waga3.31
Szerokość9.5
Numer częściMR3UKIT
ModelOWCMR3UKIT

10. LG Electronics

#ad

LG nagrywarka Blu-ray BH16NS55 16x2x12xBDRW 16x12x16xDVD+RW 16x6xDVD-

#ad
LG Electronics #ad - Buffer danych: 4 mb, funkcja Buffer Under-Run Prevention. Obsługuje bd-xl QL i TL. Najnowsza technologia Blu-ray, obszerny pakiet oprogramowania Cyberlink, interfejs S-ATA. Obsługuje m-disk dla 1000 lat bezpieczeństwa danych. Obsługiwane systemy operacyjne: windows xp home edition, Business, Windows Vista Home Basic, Windows 7, Ultimate, Home Premium, Professional, Windows 8, Windows 10.
MarkaLG Electronics #ad
ProducentLG Electronics #ad
Wysokość1.63
Długość5.75
Waga1.43
Szerokość6.5
Numer częściBH16NS55.AUAR10B
ModelBH16NS55.AUAR10B
Gwarancja2 jahre gewährleistung